Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Wypadek w Przeworsku

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

justfilied233 pisze:to raczej normalka że na słupach wszytko ;)
Chodziło mi o druty w miastach, czasem nawet bardzo dużych i zabytkowych. Wygląda to np. tak:
Obrazek

Obrazek

W Photoshopie całkiem dużo roboty potem :P
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Taka sytuacja :P
Obrazek
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

justfilied233 pisze:Taka sytuacja :P
Tak właśnie było w Rumunii. Jadąc autokarem niestety nie dało rady pstrykać tych najciekawszych plątanin kabli.
Od razu mówię, że niektóre rzeczy mieli bardzo na plus wobec nas i na pewno nie można mówić o zacofaniu. Jest to cywilizowany, europejski kraj. Nawet Romów, których nazywają Rumunami nie było dużo a i Ci jakoś nie rzucali się stereotypowo źle w oczy.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

zulix pisze:Nawet Romów, których nazywają Rumunami nie było dużo a i Ci jakoś nie rzucali się stereotypowo źle w oczy.
Ci tam mieszkający może nie, ale ja pracując na stacji paliw mam inne zdanie na temat tych w po Polsce szwendających się ;) oczywiście nie wszystkich
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
cyklista
Mecenas
Posty: 2101
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l i inne
Płeć:
Wiek: 51

Post autor: cyklista »

Bo Romowie to nie Rumuni. Najlepiej to daj jakiś reportażyk z tych wakacji.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

cyklista pisze:Bo Romowie to nie Rumuni
Dokładnie. U nas jeszcze się rozróżnia (choć czasem nazywa się Romów Rumunami) ale w większości europejskich krajów różnica jest np. 1 literowa i w wymowie trudna do uchwycenia. Rumuni bardzo się denerwują jak ich ktoś kojarzy z Romami. I słusznie.
cyklista pisze:Najlepiej to daj jakiś reportażyk z tych wakacji
Pewnie i dałbym, ale nieco jestem rozczarowany zainteresowaniem innych reportaży urlopowych. Interesuje to tylko tych co czytają wszystko (czyli kilkanaście góra osób), nie mówiąc o odpowiedziach, które są zwykle zerowe. Mało kto zamieszcza też swoje więc zainteresowania urlopami raczej jest nędzne. Stąd czasem człowiek myśli, że nie warto tracić na publikację czasu. Mimo wszystko wybrać z 2500 zdjęć te 20-30 i obrobić to schodzi jakiś czas.
Awatar użytkownika
cyklista
Mecenas
Posty: 2101
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l i inne
Płeć:
Wiek: 51

Post autor: cyklista »

Ja na pewno swoje umieszczę, tylko jakoś nie mogę się do tego zabrać. Braku komentarzy się nie dziwię bo co pisać?. Każdy ma napisać "ale super", oglądamy podoba nam się i jak nie mamy jakiś dokładnych pytań to nie piszemy.
U mnie jeszcze wisi wrzucenie zdjęć z Aquarium w Eupatorii - ale to kiepskie zdjęcia bo robione zwykłą małpą i bez lapmy (bo zakazana) więc widać cienie i rozmyte smugi :(.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Nie chodzi o "super" czy lajki, tylko o to kto zagląda do tematów. Wrzuciłem przykładowo relację z Decina (po 2 tygodniach 27 wejść), czy Drezna (2 dni i 24 wejścia). Mam tę wygodę, że mogę zobaczyć ilość osób, które były - bez powtórek więc jest nieco mniej niż widoczne "na forum" wejścia, które zliczają powtórki i osoby spoza forum. Więc widać, że nie ma zapotrzebowania na urlopowe zdjęcia. Wtedy motywacja jest wybitna:
cyklista pisze: ... jakoś nie mogę się do tego zabrać
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”