Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

RCMB, ul. Przemysłowa

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Tomasz,
Tak myślałem że to jeszcze twoja sprawka ;) to jest ekstra pomysł tak samo jak i bojowniki ;)
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
Artur___
Posty: 3564
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:16
Imię: Artur
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: Artur___ »

Tomasz pisze:justfilied233, Jesteś pierwszą osobą która doceniła moją inwencję twórczą :)
eee, ja myślę, że jest po prostu pierwszym który o tym głośno powiedział :)

o akwa dla bojków też było na forum :)

:ot:
kupiłem sobie ze trzy miesiące temu z tego właśnie akwarium i straszny agresor mi się trafił :) tarło mam systematycznie raz w tygodniu - z samicy to mi się strzępiasta zrobiła :/
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

aha zapomniałem dodać. W sklepie w akwa z mnóstwem neonków innesa był bojownik strzępiasty, ale nie wiem czy tak sam z siebie czy one go takim zrobiły, po tym co widziałem nikt mnie nie przekona do łączenia neonów z bojkiem. Tak go tłukły że biedny nie miał się gdzie podziać jak stuknąłem w szybę to podpłynęły do mojej ręki ale zaraz wróciły do skubania bojka, zwrócił bym na to uwagę sprzedawcy ale oczywiście go nie było.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
OKO
Posty: 2180
Rejestracja: 04 sty 2011, 22:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: mam
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: OKO »

Byłem dzisiaj i sklep na ogólnie na +. Ceny rybek na -, a ceny sprzętu na +.
Sporo książek z tematu akwarystyki, roslin itp. Kupiłem włoknine filtracyjną po okazyjnej cenie 11,99zl aquaszuta za 10pasków. Więc cena jak z allegro bez wysylki :D. Kupiłem też koreczki osmocote za 6,49zl. Dużo sprzętu tetry(wkłady częsci itp) i aqua szuta (tanie głowice, kaskady, wkłady itp). Aquaela tylko niektore produkty (moduły deco light, scrimp sety i małe zestawy akwariowe). Przy każdym akwarium opisane jest minimum o potrzebach danego gatunku ryb (w jakiej wodzie żyja, temp itp). Padlinki nie widziałem. Były też nawozy aqua art cenowo tak samo jak w innych zoologach (np carbo 500ml 24,99zl). Rośliny tragedia. Obsługa to bodajże jedna ekspedientka na dział.
Zenonzlasu

Post autor: Zenonzlasu »

Nie wiecie, czy nadal mają tam kolcobrzuchy?
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Jak tydzień temu byłem, to żem nie widzioł.
Awatar użytkownika
MST
Posty: 1725
Rejestracja: 12 maja 2010, 20:19
Imię: Bartosz
Lokalizacja: zewsząd
Akwarium: chwilowo brak
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: MST »

Byłem wczoraj i widziałem 3 sztuki dosłownie. :)
Zenonzlasu

Post autor: Zenonzlasu »

O, dzięki. Podjadę sobie dzisiaj.
Awatar użytkownika
bleki
Posty: 27
Rejestracja: 21 lut 2013, 20:13
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów - Rudna Mała
Akwarium: 375
Płeć:
Wiek: 41
Kontakt:

Post autor: bleki »

Zaglądam do tego sklepu dość często.
Ceny rybek dość wysokie:
ramireza -10zł
electric blue - 24

Bardzo polecam Panią na krótko obcięta w okularach. Przy okazji pozdrawiam :D
Od jakiegoś czasu przy każdej wizycie jeśli tylko miała chwilę bardzo chętnie odpowiadała na moje niekiedy dziwne pytania. Wiele można się dowiedzieć i nauczyć. Nikomu niczego ani wciska ani tym bardziej nie uszczęśliwia na siłę.
Polecam
POZDRAWIAM
Wojtek
www.m-72.pl
sky
Mecenas
Posty: 588
Rejestracja: 26 wrz 2012, 20:39
Imię: Arek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: sky »

fakt że to chyba jedyny sklep w którym jak sie nawet jest samemu to nikt za tobą nie łazi i się pyta czy w czymś nie pomóc, a jak się pyta o coś to z chęcią odpowiadają i podpowiadają niekiedy na niekorzyść sklepu ;] lubie tam chodzić, a pozatym można sobie już na starcie kupić karte rabatową za chyba 1zł ? i im więcej wydajemy tym więcej rabatu zyskujemy ;]
A.WILCZEK
Mecenas
Posty: 587
Rejestracja: 21 gru 2012, 11:11
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Rudna Mała k Rzeszowa
Akwarium: 180x55x45h
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: A.WILCZEK »

Kolega ma rację ta Pani jest Ok. Kiedyś ją spróbowałem podpuścić że chce taka i taką rybkę do takiego i takiego akwarium podałem wymiary obsadę oczywiście zmyśloną i od razu mi powiedziała co mogę dokupić a co powinienem wywalić z obsady... I parę razy widziałem jak po prostu ratowała (zniechęcając klienta do zakupu) rybki przed nieludzkimi warunkami...

Ceny byłem wczoraj i niestety coraz wyższe kiedyś było tam taniej, ale kiedyś wszystko było tańsze :/
Pozdrawiam Arek
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Uprzejmie donosze iż sklep został przeniesiony do budynku głównego Majster.
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
celebro85
Mecenas
Posty: 236
Rejestracja: 20 paź 2013, 6:42
Imię: Paweł
Lokalizacja: Kielanówka
Akwarium: 126/90/Malawi/Roślin
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: celebro85 »

Nie dość że został przeniesiony to od kierownika informacja - jeszcze przez około 2 tyg będą utrudniania w zakupach więc proszą o cierpliwość :) Około marca ma powstać cały pawilon ogród zoologia ( wcześniejszy +byłe meble) i tu zapewnienia o różnorodności ryb jak i reszty :)
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Chodzą słuchy że poszukują specjalisty od morskości, możliwe że i ten dział się pojawi tam wiosną ;)
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

No właśnie, to samo słyszałem, że w morszczyznę mają uderzyć. Byłem dziś na przeniesionym stoisku, jak na razie brak życia - samo wyposażenie.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Zablokowany

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”